Voorbeelden

voorbeelden van onze artikelen

rss

  • Mixed media doos

    Mixed media doos

    Een oude stevige doos bewerkt tot dit mooie kistje

    Agnes Verhoeven
    Saturday, November 2 2019
    0 Comment
  • Mixed Media blik

    Mixed Media blik

    Oude verpakkingen verweken tot mooie mixed media projecten.

    Agnes Verhoeven
    Thursday, October 10 2019
    0 Comment
  • Lampen kaart

    Lampen kaart

    Lampen kaart voor de feestdagen.

    Agnes Verhoeven
    Wednesday, October 2 2019
    0 Comment
  • Diamond painting

    Diamond painting

    Diamond painting erg rustgevend.

    Agnes Verhoeven
    Thursday, November 22 2018
    0 Comment
  • Snoep doosje

    Snoep doosje

    Dit is toch heerlijk..

    Agnes Verhoeven
    Wednesday, April 18 2018
    0 Comment
  • HOHOHO Let it Snow

    HOHOHO Let it Snow

    Een leuke winterse "kaart" die in de smaak zal vallen.

    Agnes Verhoeven
    Saturday, November 18 2017
    0 Comment
  • Garden of love

    Garden of love

    Garden of love is een less is more kaart

    Agnes Verhoeven
    Thursday, October 5 2017
    0 Comment
  • Panda's

    Panda's

    Complete set voor 2 mooie melkpakken met panda's

    Agnes Verhoeven
    Tuesday, July 4 2017
    0 Comment
  • Ga je mee?

    Ga je mee?

    kaart met één van de nieuwe mallen

    Agnes Verhoeven
    Thursday, June 8 2017
    0 Comment
  • Home TWEET Home

    Home TWEET Home

    Lente kaartje met pressabilities

    Agnes Verhoeven
    Monday, April 3 2017
    0 Comment
toon 10 of 44berichten

Information

Nieuwe producten